• 09377303687
  • 01734531964
  • EN

شانه تیغه دار همه کاره مناسب جوجه کشی تمام پرندگان

160,000 تومان160,000 تومان% تخفیف

شانه تیغه دار همه کاره مناسب جوجه کشی تمام پرندگان

افزودن به سبد خرید

موجودی :

شانه تیغه دار همه کاره مناسب جوجه کشی تمام پرندگان

160,000 تومان160,000 تومان

افزودن به سبد

شانه تیغه دار همه کاره جوجه کشی، محصول جدید شرکت بلدرچین دماوند است که برای سهولت مشتریانی که نمی خواهند انواع شانه جوجه کشی تخصصی هر پرنده استفاده کنند تولید شده است. این شانه در واقع هم به عنوان شانه در زمان ستر استفاده میشود و هم بعنوان سبد هچر در زمان هچر مورد استفاده قرار می گیرد. مهمترین مزیت شانه همه کاره این است که
میتوانید به راحتی این شانه را برای جوجه کشی پرندگانی که اصلا شانه تخصصی ندارند مثل پرنده های زینتی استفاده کنید.
شانه تیغه دار همه کاره جوجه کشی، محصول جدید شرکت بلدرچین دماوند است که برای سهولت مشتریانی که نمی خواهند انواع شانه جوجه کشی تخصصی هر پرنده استفاده کنند تولید شده است. این شانه در واقع هم به عنوان شانه در زمان ستر استفاده میشود و هم بعنوان سبد هچر در زمان هچر مورد استفاده قرار می گیرد. شما با خرید این شانه تیغه دار، تخم نطفه دار همه انواع پرندگان را داخل آن می توانید قرار دهید و نیازی نیست که برای هر پرنده شانه تخصصی تهیه کنید. البته در کنار مزایای آن می توان به کم شدن ظرفیت پرنده ها در زمان ستری اشاره کرد؛ ولی مهمترین مزیت شانه همه کاره این است که میتوانید به راحتی این شانه را برای جوجه کشی پرندگانی که اصلا شانه تخصصی ندارند مثل پرنده های زینتی استفاده کنید.
نمایندگی قریشی 01734531964
ظرفیت شانه همه کاره جوجه کشی جدید
شانه تیغه دار همه کاره بلدرچین دماوند برای جوجه کشی همه پرندگان از قبیل مرغ، کبک، بلدرچین، قرقاول، بوقلمون و غاز و اردک و لاری و همه پرندگان زینتی هم مثل مرغ عشق، طوطی و طاووس و کاسکو و عروس هلندی و …. قابل استفاده است. البته ظرفیت شانه با توجه به اندازه تخم پرنده و نحوه چیدمان شما متفاوت می شود. مثلا برای تخم مرغ حداقل 36 تا 40 عدد می توان در نظر گرفت که برای نحوه تیغه گذاری و چیدمان تخم مرغ، فیلم شانه تیغه دار همه کاره را مشاهده کنید.
ظرفیت شانه تیغه دار همه کاره
حنس سبد هچر همه کاره
جنس سبد هچر تیغه دار همه کاره از مواد pp درجه یک است؛ که از بهترین موادی است که برای تهیه شانه و سبد هچر مخصوص دستگاه جوجه کشی استفاده می شود. جنس تیغه ها از مواد ABS است موادی که پلاستیک سختر است و باعث می شود تیغه ها به راحتی شکسته نشوند.

رنگ شانه همه کاره و تیغه ها
رنگ شانه زرد رنگ است که باعث می شود که اگر سبد در زمان هچر آلوده شد به سرعت بتوانیم تشخیص بدهیم و آن را برطرف کنیم. تیغه ها در دو رنگ سفید و زرد تولید میشوند؛ البته در صورت سفارش های بالا، شرکت بلدرچین دماوند می تواند شانه و تیغه را به هر رنگی که شما تمایل داشته باشید تولید و عرضه کنید.
اندازه شانه تیغه دار 30*30 و دارای ارتفاع 8 سانتی متر است. این شانه دارای درب قفل دار بوده و در زمان هچر می توانید درب آن را قفل کنید و تیغه نیز دارای طول 29 سانتی و ارتفاع 4.5 سانتی متر است.

ضد عفونی و شستشو شانه همه کاره
بهتر است بعد از هر بار جوجه کشی شانه و تیغه ها را ابتدا با مواد شوینده خوب بشویید و سپس با مواد ضد عفونی کننده ضد عفونی کنید. پیشنهاد میکنیم از محصول ضدعفونی کننده  که در همین فروشگاه موجود است دستگاه جوجه کشی  نانو تولید شرکت بلدرچین دماوند) بازدیدکنید. 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر