• 09377303687
  • 01734531964
  • EN

موتور دستگاه جوجه کشی ۴۹ KTYZ

450,000 تومان450,000 تومان% تخفیف

موتور دستگاه جوجه کشی ۴۹ KTYZ

افزودن به سبد خرید

موجودی :

موتور دستگاه جوجه کشی ۴۹ ktyz

450,000 تومان450,000 تومان

افزودن به سبد

موتور جوجه کشی ۴۹ ktyz نوعی خاصی از موتورها میباشد که برای استفاده در دستگاه های جوجه کشی طراحی و تولید شده است. در این موتور از امکانات و قطعات مخصوصی استفاده شده است تا نهایت کیفیت و البته عمر مفید را ارائه نماید که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد. موتور مخصوص جوجه کشی ۴۹ ktyz مناسب برای استفاده در دستگاه هایی با ظرفیت ۱۰۰ عدد تخم نطفه دار مرغ یا کمتر میباشد. شما میتوانید از این موتور در دستگاه های جوجه کشی دست ساز نیز استفاده نمایید.

ضمانت اصل بودن کالا
تضمین بهترین قیمت
آماده ارسال از انبار فروشگاه
از آنجایی که امروز میزان مصرف در لوازم برقی یکی از عوامل تاثیر گذار در بهینه بودن آنها و همچنین میزان فروش آنها میباشد ، میزان مصرف انرژی نیز در این موتورها نیز بسیار بهینه میباشد به نوعی که موتور دستگاه جوجه کشی قادر است با برق 220 ولت شهری کارکرد خود را آغاز نماید.

سازندگان دستگاه های جوجه کشی همیشه سعی بر این داشته اند تا از موتورهای مخصوصی استفاده نمایند که دائم کار بوده و دارای کمترین ضربه به تخم ها در هنگام حرکت باشند. به همین جهت طراحی موتور به نوعی بوده که در هنگام شروع حرکت کوچکترین ضربه ای به تخم ها نخواهد زد و البته دارای حرکتی بسیار آهسته و پیوسته میباشد . با توضیحات درج شده در مورد نحوه حرکت ، این موتور را میتوانیم مخصوص استفاده در دستگاه های جوجه کشی بدانیم.

به عبارت دیگر هرآنچه که برای چرخش تخم های نطفه دار به صورت اتوماتیک و ایمن نیاز است را این موتور جوجه کشی به ارمغان آورده است.

همچنین این موتور از سیستم راستگرد استفاده مینماید.

ظرفیت موتور مناسب برای دستگاه های جوجه کشی میباشد و نهایتاً میتواند وزن ۱۰۰ عدد تخم نطفه دار به همراه شانه را متحمل گردد. یعنی اگر میخواهید یک دستگاه جوجه کشی با ظرفیت ۱۰۰ تخم نطفه دار مرغ بسازید این موتور به راحتی میتواند پاسخگوی کار شما باشد اما در صورتی که ظرفیت دستگاه بیش از ۱۰۰ تخم نطفه دار باشد متاسفانه نمیتوانید از این موتور بر چرخش تخم ها استفاده کنید.

از آنجایی که عموم موتورهای موجود در بازار ایران با شکستگی چرخدنده ها مواجه میشوند اکثر مشتریان از این مورد ناراضی هستند ، اما موتور جوجه کشی ۴۹ ktyz محصول فروشگاه جوجه کشی قریشی از قطعاتی با جنس فولاد آبدیده تولید شده اند که استحکام چندین برابری برخوردارند. علاوه بر این تعداد گیربکس های استفاده شده در این نوع از موتورها بیشتر از انواع دیگر میباشد به همین دلیل امکان شکستگی چرخدنده و خرابی موتور بسیار کمتر میشود.

به طور کلی هرآنچه که یک موتور ایده آل برای جوجه کشی نیاز دارد در این محصول تعبیه شده است تا بتوانید به راحتی یک دستگاه جوجه کشی بسازید و یک جوجه کشی موفق را تجربه کنید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر