• 09377303687
  • 01734531964
  • EN

ماشین جوجه کشی 84 تایی اتومات مارک شرکت بلدرچین دماوند

7,700,000 تومان7,700,000 تومان% تخفیف

اتومات و دیجیتال همراه با لوازم. مناسب برای تمام طیور

افزودن به سبد خرید

موجودی :

دستگاه جوجه کشی 84 تایی

7,700,000 تومان7,700,000 تومان

افزودن به سبد

دستگاه جوجه کشی 84 عددی تولید شده جهت جوجه کشی انواع پرندگان از جمله مرغ، بوقلمون، بلدرچین، کبک، غاز، اردک و سایر ماکیان می باشد. دستگاه dq30-sh دارای کنترل هوشمند با سنسورهای دما و رطوبت دقیق و حساس دیجیتال بوده و از یک میکرو کنترلر صنعتی بهره می برد. راندمان بالای جوجه گیری از ماشین جوجه کشی و قابلیت ستر و هچر در یک دستگاه به طور همزمان و یا جداگانه این محصول را برای مصارف خانگی ، آموزشی و آزمایشگاهی بسیار محبوب کرده است. این دستگاه جوجه کشی 12 ماه گارانتی واقعی و 5 سال خدمات پس از فروش دارد.

ظاهر دستگاه جوجه کشی 84 عددی
موارد استفاده دستگاه جوجه کشی 84 عددی
دستگاه جوجه کشی dq30-sh بیشترین طرفدار را در بین خانه دارها و روستائیان دارد و برای جوجه کشی انواع پرنده های پرورشی و پرندگان زینتی مثل طوطی سانان و… کاربرد دارد. این دستگاه جوجه کشی خانگی در سالیان متمادی در آزمایشگاه های مدارس و جهت آموزش دانش آموزان و کسب تجربه کاربرد بسیار داشته و مورد استقبال مراکز فنی و حرفه ای کشاورزی دامپروری بوده است.

پرورش دهندگان طیور زینتی که در طول سال تعداد کمی تخم برای جوجه کشی دارند و از طرفی نیازمند تنظیم حرارت و رطوبت با دقت بالا برای جوجه کشی هستند این مدل ماشین جوجه کشی را در مزرعه خود معمولا دارند.

نمایندگی فروش قریشی 01734531964
بررسی دستگاه جوجه کشی 84 عددی
در این بخش به بررسی اجزا و قطعات به کار رفته در دستگاه جوجه کشی 84 عددی پرداخته ایم و توضیح کاملی درباره ی بخش های زیر داده ایم:

ظرفیت دستگاه

بدنه و درب دستگاه

سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی

سنسور دما و رطوبت ماشین جوجه کشی

نحوه تامین رطوبت دستگاه

فن استفاده شده و نحوه گردش هوا دستگاه 84 عددی

قابلیت اتصال به باتری

ظرفیت دستگاه جوجه کشی dq30
ظرفیت این ماشین جوجه کشی در صورتی که از شانه های استاندارد جهانی برای جوجه کشی از این دستگاه استفاده شود به شرح زیر می باشد.

ظرفیت دستگاه جوجه کشی 84 عددی
چنانچه از شانه سایزیک ( همه کاره ) و یا همان سبدهای هچری برای جوجه کشی استفاده شود ممکن است 5 تا 10 درصد ظرفیت ها کاهش پیدا کند.

نکته: در این دستگاه هم می توان به صورت هم زمان و یا جدا هچ نمود. برای جوجه درآوری (هچ) همزمان می توان کل طبقات را پر نمود و در آخر دوره همه طبقات را هچ کرد. اما در روش دوم شما می توانید در صورت نداشتن تخم کافی هر زمان به دلخواه خود داخل دستگاه تخم بگذارید و از کف دستگاه جهت هچ استفاده نمایید. این هچ غیر همزمان می باشد البته بقیه شرکت ها از این ویژگی به عنوان ویژگی فوق العاده نام برده و بابت آن هزینه اضافی دریافت می نماید و تعداد تخم که کف دستگاه می توانید قرار دهید را به عنوان ظرفیت بیشتر معرفی می کنند.
جوجه کشی قریشی 01734531964
بدنه دستگاه جوجه کشی 84 عددی
به جرات می توان گفت بدنه این دستگاه از محاسن اصلی این دستگاه می باشد. بدنه دستگاه از جنس فلز می باشد که از ورق های گالوانیزه گرم که دارای پوشش رنگ کوره ای است. استفاده از این ورق ها عمر مفید این محصول را بسیار بالا برده و مقاومت این دستگاه در برابر عفونی شدن نسبت به دستگاه های پلاستیکی که دارای درزهای فراوان (محل تجمع باکتری ها) هستند افزایش داده است. همانطور که می دانید دستگاه های صنعتی بزرگ هم بدنه فلزی دارند. حتی در تولید مواد غذایی هم از ابزار و وسایل فلزی به دلیل برطرف شدن سریع عفونت استفاده می کنند.

بدنه دستگاه جوجه کشی 84 عددی
دستگاه 84 عددی شرکت بلدرچین دماوند به علت استفاده از گالوانیزه گرم زنگ زدگی در بدنه و راک ندارد. بدنه دستگاه دارای عایق حرارتی است و به علت نداشتن درز و ارتباط با عایق میانی مقاومت آن در برابر عفونی شدن بالا رفته است. بدنه دستگاه را به راحتی می توان پاکیزه نمود و به علت انتخاب رنگ سفید داخل دستگاه هر گونه کثیفی را می توان تشخیص داد و با مواد ضدعفونی پاک نمود. ولی متاسفانه شرکت های دیگر به علت استفاده از ورق های آبکاری شده بدنه و یا راک آن ها به سرعت زنک می زند. البته شرکت هایی هم که از بدنه pvc استفاده می کنند جهت راک اگر از گالوانیزه گرم استفاده نکنند راک دستگاه هایشان به سرعت زنگ می زند.

نکته مهم درباره ی بدنه دستگاه های جوجه کشی موجود در بازار
دستگاه هایی که دارای بدنه pvc می باشند در صورتی که از یک ورق pvc یکپارچه استفاده شده باشد در برابر عفونی نشدن مناسب است. ولی چنانچه از ورق های دارای درز و یا غیر یکپارچه استفاده شود خود بدنه پلاستیکی یا pvc محل خوبی برای تجمع باکتری است که متاسفانه در ایران کمتر از ورق pvc یکپارچه استفاده می شود.

درب ماشین جوجه کشی 84 عددی
استفاده از درب های آلومینیومی با نوار مگنتی بسیار قوی و شیشه های دو جداره علاوه بر عایق مناسب حرارتی زیبایی خاصی را به این دستگاه بخشیده است. قابل توجه که در تمامی مدل های دستگاه جوجه کشی از نوارهای گسکت طرح جدید فشاری استفاده می شود که قابل تعویض و شستشو می باشد. در ضمن با توجه به این که درب تمام شیشه هزینه بیشتری برای شرکت دماوند دارد از این گزینه جهت کنترل و بررسی جوجه در زمان هچ استفاده می نماید. عدم استفاده از درب های بدون شیشه باعث باز شدن مکرر درب زمان هچ می شود و راندمان جوجه کشی را پایین می آورد.

سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی 84 عددی
سیستم کنترل هوشمند plc-dqmi یک حرفه ای سخت کار

اگر تا به حال از ماشین های جوجه کشی مختلف در بازار استفاده کرده باشید متوجه خواهید شد کمتر شرکتی از سیستم های کنترل صنعتی ویژه دستگاه جوجه کشی استفاده می کند. معمولا سیستم های کنترل جوجه کشی توسط یک شخص مهندس الکترونیک به صورتی سنتی و در روی یک میز کار تولید و مونتاژ شده اند. پس از چند روز کار کردن به دلیل عدم طراحی صنعتی و استفاده از قطعات غیر اصلی دچار هنگی، اختلال و سوختن می شوند.

کنترل plc-dqmi طراحی صنعتی و تولید حرفه ای و قطعات SMD اورجینال در لابراتور الکترونیک شرکت بلدرچین دماوند توسط گروه زبده ی مهندسی الکترونیک و کنترل طراحی و با استفاده از دستگاه های روز مونتاژ قطعات SMD و اوپراتورهای کنترل کیفیت تولید می شود. همچنین در راستای تامین قطعات اورجینال گروه بازرگانی شرکت دماوند یک لاین مخصوص جهت تامین قطعات اورجینال الکترونیک در هنگ کنگ ایجاد نموده است.

برنامه نویسی حرفه ای کنترل ها باعث شده تا راندمان جوجه کشی به حداکثر رسیده و با کمترین میزان خطا در عملکرد دستگاه، یک جوجه کشی دقیق و لذت بخش را تجربه کنید.

سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی 84 عددی
سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی 84 عددی

پرهیز از قابلیت های تجاری و کم فایده همانند سیستم سخنگو و انتخاب پرنده باعث شده تا پردازنده دستگاه به وظیفه اصلی خود یعنی کنترل دما و رطوبت با دقت بیشتری ادامه دهد و ریسک کار به حداقل ممکن برسد. البته ممکن است که این قابلیت ها برای افراد بی سواد مناسب باشد ولی افراد حرفه ای که خود به دنبال رسیدن به ایده آل دما و رطوبت مناسب جهت جوجه درآوری هستند از این قابلیت استفاده نمی نمایند.

سیستم کنترل دستگاه جوجه کشی 84 تایی دارای خروجی های قوی و ایمن از نوع دیجیتالی بوده و در برابر نوسانات برق بسیار مقاوم هستند.

سنسور دما و رطوبت ماشین جوجه کشی 84 تایی
سنسور دما: تمامی دستگاه های جوجه کشی شرکت بلدرچین دماوند به سنسور کره ای ntc مجهز شده اند، سنسورهای ntc را میتوان صنعتی ترین سنسور دما برای رنج دمای 0 تا 100 دانست. از آن جا که هیچگاه کالیبره ی آن بر خلاف سنسورهای دیجیتال SHT تغییر نخواهد کرد، می تواند تا همیشه با دقت روز اول به کار خود بدون نیاز به کالیبره مجدد ادامه دهد. سنسورهای ntc در صورت خراب شدن هزینه کمتری دارند و همیشه در دسترس قرار دارند.

سسنور دستگاه جوجه کشی 84 عددی
سنسور ntc دستگاه جوجه کشی 84 عددی

بر خلاف آن سنسورهای دیجیتال با قیمت های بسیار بالا ( مانند SHT ) و طول عمر پایین هر از گاهی خراب شده و علاوه بر هزینه بالای تامین مجدد باعث ایجاد خسارت در جوجه کشی می شوند. ( قابل ذکر است شرکت دماوند از سال 86 تا 88 ) از سنسورهای SHT استفاده کرد و به خوبی با معایب و محاسن آن آشنا بوده و استفاده از این سنسور را به طور کلی در دستگاه های جوجه کشی منع کرده است.

در ضمن در بازار سنسور SHT به عنوان سنسور سوئیسی نام برده می شود که با توجه به قیمت دلار و وضعیت واردات این سنسور باید به قیمت خود دستگاه جوجه کشی و یا بیشتر باشد. که قطعا این طور نمی باشد. این سنسور در صورت اصلی بودن سنسور خوبی است اما همانطور که بیان شد به علت واردات از چین زود خراب شده و هزینه بیشتری بابت تعویض باید پرداخته شود.

سنسور sht دستگاه های موجود در بازار
نمونه ای از سنسور sht

تامین رطوبت دستگاه 84 عددی
دستگاه dq30-sh رطوبت مورد نیاز در طول جوجه کشی را از طریق ظرف آب کف دستگاه تامین می کند. آب داخل ظرف توسط حرارت و وزش باد فن سیرکولاسیون به مرور تبخیر شده و رطوبت دستگاه را افزایش می دهد. استفاده از رطوبت سازهای اولتراسونیک به دلیل ابعاد کوچک این دستگاه رایج نیست. البته در سیستم کنترل های جدید قابلیت نصب رطوبت ساز به آن اضافه شده است که شما می توانید رطوبت ساز دیسکی به آن اضافه نمایید.

فن استفاده شده و نحوه گردش هوا دستگاه جوجه کشی 84 تایی
جهت سیرکولاسیون و یا همان مخلوط کردن هوای داخل کابین دستگاه از یک فن بلوور و استوانه ای با قدرت 1400 دور در دقیقه استفاده شده است. فن های بلوور به دلیل استفاده از پروانه های آلومینیومی و بدنه گالوانیزه طول عمر بالایی داشته و با حرارت و رطوبت داخل دستگاه سازگاری بالایی دارند. اغلب تولید کننده های دیگر از فن های کامپیوتری که مناسب گردش هوا نیست استفاده می نمایند.

تجهیزات دستگاه جوجه کشی
قابلیت اتصال به باتری برای تامین برق دستگاه در زمان های اضطراری
در مواقع قطعی برق این دستگاه را می توانید با کمک یک اینورتور مبدل برق 12 ولت به 220 با قدرت حداقل 2 آمپر به یک باطری خودرو متصل کرد. البته چنانچه میزان برق رفتگی در روز کمتر از یک ساعت است صدمه ای به جوجه کشی وارد نمی شود.

درصد جوجه درآوری (بازدهی) دستگاه جوجه کشی 84 عددی
از خواسته های به حق مشتریان میزان هچ و یا جوجه درآوری دستگاه می باشد که باید توضیح داد که جوجه درآوری به 3 عامل 1- کیفیت تخم نطفه دار 2- تجربه کاربر دستگاه 3- محیط جوجه کشی ارتباط مستقیمی دارد. که در صورت مثبت بودن این موارد دستگاه بالای 90 درصد جوجه درآوری خواهد داشت ولی اگر این موارد رعایت نشود حتما جوجه کشی ضعیفی خواهید داشت.

لوازم همراه (متعلقات) دستگاه جوجه کشی 84 عددی
همراه دستگاه شانه مخصوص ستری یک دست به دلخواه شما و سبدهای هچری به تعداد طبقات و ظرف آب و سی دی آموزشی و دفترچه راهنما ارائه می گردد. البته خیلی از شرکت ها سبد هچری را به عنوان شانه هم ارائه می نمایند که از تعداد ظرفیت دستگاه کاسته می گردد.

دفترچه راهنما دستگاه جوجه کشی 84 عددی
گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه جوجه کشی 84 عددی
دستگاه 84 تایی دارای یک سال گارانتی واقعی می باشد که شامل همه قطعات بوده و بدون هیچ بهانه ای طبق مندرجات ضمانت نامه به خریدار تعلق می گیرد. این دستگاه تا 5 سال تامین قطعه می گردد و شما هیچ مشکلی بابت قطعات مصرفی و غیره بعد از دوران گارانتی نخواهید داشت.

گارانتی دستگاه جوجه کشی 84 عددی
نحوه خرید دستگاه جوجه کشی 84 عددی
برای خرید دستگاه جوجه کشی 84 عددی از دو روش زیر می توانید اقدام بفرمایید:

:01734531964 تماس با واحد فروش 
 خرید اینترنتی محصول از طریق وب سایت و از همین صفحه

دستگاه از چهار طریق پست، تیپاکس، اتوبوس و باربری قابل ارسال می باشد. ترجیحا باربری راحت تر و کم هزینه تر برای مشتری است البته اگر فردی از روش های دیگر بخواهد استفاده نماید باید مقداری هزینه بیشتری بپردازد.

قوانین لغو خرید ماشین جوجه کشی 84 عددی
جزو اصول شرکت دماوند احترام به خواست مشتری است. چنانچه مشتری تا قبل از ارسال دستگاه به هر علتی از خرید خود سر باز بزند می تواند وجه واریزی خود را بدون هیچ گونه کسری دریافت نماید.

مشاوره راه اندازی دستگاه و پرورش جوجه
شرکت بلدرچین دماوند برخلاف بقیه شرکت ها فقط فروشنده دستگاه نبوده و از ابتدای خرید تا انتهای جوجه درآوری در کنار مشتری می باشد. در این جهت فرد در ابتدا می تواند از سی دی و دفترچه راهنما و یا سایت جامع شرکت استفاده نماید. چنانچه به نتیجه نرسید می تواند با کارشناسان شرکت مشاوره داشته باشد.

درآمدزایی و کارآفرینی با دستگاه جوجه کشی 84 عددی
این دستگاه هر چند مورد استفاده در خانه و با ظرفیت کم می باشد ولی برای همه پرندگان قابل استفاده می باشد. چنانچه به دنبال درآمدزایی هستید می توانید از هر پرنده زینتی جهت جوجه درآوری استفاده کنید. در این صورت می تواند منبع خوبی برای درآمدزایی باشد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر